Georges Busson

(Frankrike, 1859-1933)
Georges Busson
(Frankrike, 1859-1933)

GEORGES BUSSON (FRANKRIKE), olja på duk, sign.

Bondkvinna. 37 x 29,5.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
300 EUR