WILLY RONIS, fotografi, vintage silver print, a tergo stämpelmärkt 129/0503, ca 1970.
Akt, Gordes, Provence. 25,3 x 18,3.
Oinramad, slitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
1 000 EUR