Willy Ronis

(Frankrike, 1910-2009)
Willy Ronis
(Frankrike, 1910-2009)

WILLY RONIS, fotografi, vintage silver print, a tergo stämpelmärkt 129/0503, ca 1970.

Akt, Gordes, Provence. 25,3 x 18,3.

Oinramad, slitage, repor.

Utropspris
1 000 EUR