Johan Leksell

(Sverige, 1874-1932)
Johan Leksell
(Sverige, 1874-1932)

JOHAN LEKSELL, olja på duk. Sign o dat 1914.

Porträtt av munk. 93 x 70.

Repor. Dukskada. Smärre hål.

Utropspris
2 000 SEK