Johan Leksell

(Ruotsi, 1874-1932)
Johan Leksell
(Ruotsi, 1874-1932)

JOHAN LEKSELL, olja på duk. Sign o dat 1914.

Porträtt av munk. 93 x 70.

Repor. Dukskada. Smärre hål.

Lähtöhinta
2 000 SEK