Helge Johansson

(Sverige, 1886-1926)
Helge Johansson
(Sverige, 1886-1926)

HELGE JOHANSSON (SVERIGE), olja på duk, a tergo sign. och dat. 1911.

Öland. 68x80.

Kraftig krackelyr, skador i duken, gulnad.

Utropspris
300 EUR