CLÉMENTINE HÉLÈNE DUFAU, olja på duk, signerad CH. Dufau.
Porträtt i profil av äldre man med skägg. 65 x 46 cm.
Duklagningar. Krackelyr. Retuscher. Smärre färgbortfall.