SKOGLUND & OLSON CHEVROLET. Sverige, 1920-tal.

Gjutjärn. Bemålad i svart, grönt och silver. Metallhjul. L 20.

Lackskador. Reservdäck sannolikt ej ursprunligt.

Utropspris
3 000 SEK