VÄGGLYSTRAR, ett par, sent 1800-tal.

Förgylld och bronserad metall. Tre genombrutna ljusarmar behängda med prismor. Höjd ca 28 cm.

Bruksslitage, anlupna, renoverade samt kompletterade.

Utropspris
1 500 SEK