SALONGSGRUPP, 4 delar, rokokostil, 1900-tal.

Lövträ. Skuren dekor. Omfattande soffa, bord och 2 stolar. Bord med dekor av intarsia. Soffans längd 120. Bordets längd 80. Bredd 60. Höjd 75 cm.

Repor. Slagmärken. Klädsel med åldersrelaterat slitage.

Utropspris
4 000 SEK