Tre ljuskällor hängande i armar med tvinnad form. Kupa i klarglas med fasetterad dekor. Förgylld dekor av bland annat rosetter. Delvis grön. Höjd ca 53 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.