PARTI SKOR, 5 par, strlk 40-41. Proveniens: Git Gay.

Svarta pumps. Vinröda pumps. Gröna pumps. Rosa iriserande pumps. Grå glitterpumps.

Slitage, smärre skador.

Utropspris
500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

56. Bovet, Virtuoso VII, "Retrograde Perpetual Calendar", "Convertible", ca 2019.
Utropspris
320 000 - 380 000 SEK
Budhistorik
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
Aktuellt bud:
330 000 SEK