För inbyggnad. Furu. Gullackerad front med numrerade fack med dörrar. Baksida med dörr. Bredd 77, djup 40, höjd 141 cm.
Slitage, färgbortfall, skador. 3 nycklar medföljer, övriga fack saknar nycklar. Några nyckelskyltar lösa, några saknas.