SVENOLOV EHRÉN, färglitografier 4 st. Signerade och olika daterade och numrerade.
"Karlstad 400" år. Bladstorlek 54 x 75. "Bellman". Bladstorlek 56 x 71. "Far har berättat". Bladstorlek 50 x 65. "Arkö". Bladstorlek 72 x 70.
Oramade. Smärre veck och slitage.