Albin Kaasinen

(Finland, 1892-1970)
Albin Kaasinen
(Finland, 1892-1970)

ALBIN KAASINEN, träskulptur, signerad och daterad AK -45.

"Möte". Höjd 29 cm.

Repor, skador.

Utropspris
200 EUR