GLASSERVISDELAR, 18 st, "Odelberg", Kosta.

Slipad, etsad och förgylld dekor. 4 vinglas, 4 champagneskålar, 6 sherryglas, 4 likörglas. H 9-15.

Slitage. Någon fot med mycket obetydlig nagg.

Utropspris
6 000 SEK