BESTICKSERVISDELAR, 52 st modell Haga, silver, Skandia Hultman KB Stockholm 1960-tal. Totalvikt 1360 gr.

Bestående av 6 fiskgafflar, 6 fiskknivar, 12 dessertskedar, 12 kakgafflar, 12 kaffeskedar samt 4 smörknivar. Graverat P.

obetydligt slitage.

Utropspris
5 000 SEK