AFFISCH, Moulin Rouge, offset, efter, 1900-talets mitt.

"Mistinguett", 70x50 cm. Märkt Arti Grafiche Ricordi S.p.A. Milano Edizioni Beatrice D´Este printed in Italy.

Gunlat blad, fuktmärken, spikhål i hörnen, ramglas med skador.

Utropspris
3 000 SEK