Axel Fridell

(Sverige, 1894-1935)
Axel Fridell
(Sverige, 1894-1935)

AXEL FRIDELL, etsning, signerad, daterad 1934 i plåten.

Porträtt av man. Bildstorlek 35x22 cm.

Gulnad, bär dedikation, fläckar, ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK