VÄGGLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil. "Regnaholm" ur IKEAs 1700-tals serie.

Förgyllda. Rak form med krön. H 59.

Smärre slitage. Mindre pastellagebortfall.

Utropspris
2 000 SEK