Smycken
396222

PARTI GULD, 5 delar, 14k, 18k 23k, 1800/1900-tal. Totalvikt 21,6g.

Kors med rik dekor, 14k, längd ca4cm. Ring, genombruten meanderbård, 14k, storlek 16,25/50,5. Ring 18k Sverige 1855 vikt 3,3g. 2 släta ringar, 23k, vikt 8,3g.

Slitage. Skador. Gravyr.

Utropspris
4 500 SEK