Madeleine Pyk – en samling F769

Raphael Soyer

(USA, 1899-1987)
Raphael Soyer
(USA, 1899-1987)

RAPHAEL SOYER. litografi. Signerad. Numrerad 45/300.

"Sing a Song of Friendship", oramad, bladet ca 50 x 44 cm.

Något gulnad runt passepartout. Tejp i övre kanter.

Utropspris
2 000 SEK