ABRAHAM VAN DIEPENBEECK, gravyrer, 2st, 1600-tal.
"Rubecan un Roufin" och "Nobiliffimo Courfier Nappolitain". Bildyta ca 37,4 x 51,3 cm.
Ej examinerad ur ram. Vertikala vikveck, smärre slitage.