PARTI FIGURINER, 4 st, porslin, bland annat Wien. 1900-talets första del.

Soldater, två ryttare samt två soldater till fots. Samtliga rikt dekorerade. Höjd ca 23-29 cm.

Smärre slitage, Smärre pigmentbortfall, smärre nagg samt smärre repor. Någon mindre missfärgning.

Utropspris
2 000 SEK