BESTICKSERVIS, 56 delar silver, modell Rosenholm. GAB Stockholm 1936-1952. Totalvikt 2167 gr.

Bestående av 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 9 bordsgafflar, 11 bordsknivar samt 12 matknivar. Knivar med blad i rostfrittstål.

Slitage, repor.

Utropspris
8 000 SEK