PARTI BLANDADE AUTOGRAFER, ca 250 st, bla Ulf Lundell, Nanna Svartz, Tore Wretman, Barbara Cartland, egenhändiga.

Bla Jacques Cousteau, Thor Heyerdahl, Johannes Edfelt, Christian Barnard, Bille August, John Botvid, Stig Grybe, Sickan Carlsson, Gunnar Cyrén, Marie Louise Ekman, James Stewart, Erik Höglund, Gustav Rudberg, Piet Hein, Lennart Helsing, Jan Mårtensson, Harry Schein, Märta Tikkanen, Ria Wägner, Bertil Boo, Brita Borg, Kerstin Dellert, Wencke Myhre, Donald Budge, Björn Dähli, Alexander Karelin, Aage Bohr, Sidney Brenner, Per Ingvar Brånemark, Stanley Cohen, Alfred Kastler, Joe Labero, Christer Lindarv, Leif Silbersky, James Callaghan, John le Carré, Birgit Cullberg, Bill Cosby, Isaac Stern. 11 x 7 - 15 x 11 cm.

Några med fläckar, ej fullständigt genomgångna.

Proveniens

Framlidne Sune Hägglids stora och betydande autografsamling. Skapad från 1920-talet fram till 2000-talet.

Utropspris
2 000 SEK