Skrivbord. Ben i massiv naturlackad björk, skiva naturlackad björkfaner. H 72 x L 150 x B 75. Skivas tjocklek 4 cm.
Hurts. Massiv björk. Lådbottnar i masonit. 2 lådor plus arkivlåda. Översta låda med lås. H 66 x L 55 x B 38.
Bruksslitage.