SKÅL PÅ FOT, silver, Carl Ullner, Malmö 1920. Ca 740 g.

Utvikt kant, rund utvikt fot. Höjd 16,5 diameter 30 cm.

Gravyr, repor, slitage.

Utropspris
4 000 SEK