Diverse Övrigt
510139

FIGUR, skuret trä, Bengt Jonsson, Kedträsk, Kusfors, monogramsignerad BJ, 1900-talets första hälft.

Figur, skuret trä, bengt jonsson, kedträsk, kusfors,  monogramsignerad bj, 1900-talets första hälft.

Vandrande same. Höjd 35 cm.

Torrsprickor. Några repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK