Pablo Martinez del Rio

(Spanien, Född 1838)
Pablo Martinez del Rio
(Spanien, Född 1838)

PABLO MARTINEZ DEL RIO. Olja på duk. Signerad Martinez.

Valla boskap. 91,5 x 73 cm

Ytsmuts. Tidigare lagningar i duken. Reva om 1,5 cm i övre vänster hörn.

Utropspris
5 000 SEK