Dean Stockton (D*FACE)

(Storbritannien, Verksam på 2000-talet)
Dean Stockton (D*FACE)

DEAN STOCKTON (D*FACE), färglitografi, signerad och numrerad 67/150.

"No more heroes". Bladstorlek 58 x 95 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
6 000 SEK