Tårtspade, ett par uppläggningsbestick för fisk, H. Meyen & Co, ett par salladsbestick, H. Walter, två olika matskedar, dessertsked, syltsked, två teskedar, mindre syltsked, udda bordskniv. Längd 13-28,5 cm.
Slitage, skedblad med bucklor, de flesta med graverade monogram/initialer.