BORDSLAMPA MED FOTOGRAFIRAM, art déco, 1920-/30-tal.

Röd marmor. Kupa av vitt glas. Ram av glas. Längd 29 cm.

Slitage. Nagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK