FISKBESTICK samt SMÖRGÅSBESTICK, 24 delar, nysilver, England, 1900-talets första hälft.

Tolv gafflar, tolv knivar. Från Walker & Hall samt Martin Hall & Co. Fiskbestick med räfflat skaft och växtdekor. Smörgåsbestick med växtdekor och pärldekor på skaft. Ej ursprungligt schatull medföljer. Längd 18,5 - 23 cm.

Slitage.

Utropspris
1 200 SEK