Ulla & Gustav Kraitz

(Sverige, Född 1936 respektive 1926)
Ulla & Gustav Kraitz

SKULPTUR, Ulla och Gustav Kraitz, Fogdarp, Förslövsholm, signerad, 1900-tal.

Äpple. Höjd 12cm.

Repor. Glasyrdefekter, slipade vid fot.

Utropspris
3 500 SEK