SOCKERSKÅL och GRÄDDKANNA, silver, svenska importstämplar, 1900-talets första hälft. Vikt ca 392 g.

Rund form. På fyra bladhölstrade fötter. Höjd 12 cm.

Mindre bucklor.

Utropspris
1 500 SEK