JOSÉ LUIS SANCHEZ, skulptur, brons, stämpelsignerad och numrerad 1000/363?

Kompostion monterad på marmosockel. Höjd inklusive sockel cm 18,5 cm.

Ytslitage, mindre anlöpningar och ärgnignar. Smärre nagg och repor på sockel. Något otydlig numrering.

Utropspris
4 000 SEK