NÖEL DORVILLE, efter, 10 st etsningar, en del signerade och daterade i plåten. 1920-tal.
Mapp med porträtt av Le Maréchal Foch. Mappens storlek 41x31 cm.
Slitage, gulnad, skador. Senare finskspråkig arkivstämplar.