SATSBORD, 3 delar, Haslev Møbelsnedkeri, Danmark 1950-tal.

Mörkbetsat mahogny. Längd 35, bredd 35, höjd 39. Längd 47, bredd 35, höjd 44. Längd 70, bredd 47, höjd 50 cm.

Slitage, fläckar, repor, fanerskador

Utropspris
2 000 SEK