Chad Robertson

(USA, Född 1965)
Chad Robertson
(USA, Född 1965)

CHAD ROBERTSON, grafiskt blad, signerad och numrerat 2/50, Daterat, 2003

Gul komposition. 76x101 cm.

Obetydligt slitage. Enstaka mjukt veck.

Utropspris
5 000 SEK