Dolce & Gabbana

(Italien, Född 1985)
Dolce & Gabbana
(Italien, Född 1985)

HANDVÄSKA samt SKOR, ett par. Storlek 39, Dolce & Gabbana.

Handväska i ormskinnspräglat beige skinn med guldfärgat metallspänne och handtag. Fodrad i grå mocka, invändigt delad i två fack, varav ett med ett fack med dragkedja. 34 x 19 x 15 cm. Dustbag medföljer.
Matchande skor i ormskinnspräglat beige skinn, stämpelmärkt "DOLCE&GABBAN MADE IN ITALY". Enligt märkning storlek 39. Klack höjd 9,5 cm.

Väska: Bruksslitage och fläckar i foder. Två hål på kortsidan.
Skor: Visst slitage på sula.

Utropspris
4 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

197. Stenbord, Sverige, 1700-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK