VINKYLARE/JARDINJÄRER, 1 par, försilvrade, 1900-/2000-tal.

Svängd form. På fyra ben. Maskaroner med ringhänklar. Höjd 11. Längd 28 cm.

Några repor. Invändigt slitage.

Utropspris
2 000 SEK