URBAN STRÖM, 2 st, väggskulpturer, signerade och daterade -82 och -83.
Metall på träplankor. "Skonare 1800-tal"och "Slättoppad skonare 1800-tal". Längd 65 respektive 95 cm.
Sedvanligt ytslitage. Repor och mindre bucklor.