TRYCK 2 st, 1800-tal.

TRYCK 2 st, 1800-tal.

Porträtt föreställande Louis-Henri-Joseph de Bourbon och Louis-Marie-Therérese-Bathilde d´Orléans samt olika skeppsmodeller. Bildstrl. 20x39 resp. 26x41.

Smärre fuktskador.

Utropspris
700 SEK