GOLVLAMPOR, 2 st, snarlika, mässingsfärgade, Laoni belysning, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Dubbla ljuspunkter, ställbara, etikettmärkta, höjd 140 cm vardera.

Ej funktionstestade, slitage, repor, buckla.

Utropspris
2 000 SEK