BERNARD VILLEMOT, färglitografisk affisch, Hubert Baille, Paris, SAMT AFFISCH PÅ PAPP, SNCF, Paris, 1959.
"Le Mont Saint-Michel". Bladstorlek 100 x 62 cm. "Frankrike, Provence". Bladstorlek 99 x 61 cm. Oramade.
Kantslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK