CHAMPAGNEKYLARE PÅ FOT, argent haché, 1900-talets första hälft.

Dekor av hjorthuvuden, delvis godronnerad samt med pärlbård. Rund fot. Höjd 71 cm.

Ytskit med hårt slitage. Repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK