FÖNSTER-/VÄGGLAMPOR, 3 st, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 11 cm.

Mässing. Perforerade lampkupor. Invändigt vitlackerade. Höjd ca 11 cm exklusive sladd.

Slitage. Repor. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 200 SEK