SERVIS, ca 50 delar, porslin, Karlskrona.

Förgylld dekor. 11st mattallrikar(diam25), 12st djupa tallrikar(diam25), 12st(diam17), 12st förrättstallrikar(diam 22), ett par serveringsfat, 4 div skålfat, såsskål och terrin med lock.

Bruksslitage med smärre färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK