Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SERVIS, ca 50 delar, porslin, Karlskrona.

Förgylld dekor. 11st mattallrikar(diam25), 12st djupa tallrikar(diam25), 12st(diam17), 12st förrättstallrikar(diam 22), ett par serveringsfat, 4 div skålfat, såsskål och terrin med lock.

Bruksslitage med smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK