799272

GUDRUN RAUNIO, DEKORATIONSFAT, keramik, signerad Made in Finland, Kupittaan Savi, GR. 1960-tal.

Flickor med hund. ø 36 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
150 EUR